Araçlarımız

 HIZLI MÜDAHALE VE KLAVUZ ARACI: Bu araç 2016 yılında daire başkanlığımız bünyesine katılmış olup,trafik kazalarına ve ufak çaplı yangınlara hızlı müdahalesi ile öne çıkmaktadır.Ayrıca klavuz aracı olarakta kullanılan bu araç dar alanlarda da müdahale olanağı sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 TAKIM BAŞLANGIÇ ARACI: Bu araç 2016 yılında teşkilatımız bünyesinde kullanılmaya başlanan çift kabinli 6 ton su kapasiteli bir araçtır.Takım yangınlarında maksatlı araç olarak kullanılmakta yengın yerinde ekip ve techizat olanağı sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 MERDİVENLİ ARAÇ: Bu araç 39 metrelik Metz marka yangına müdahale aracıdır.Harici hortum sistemi ile su ile müdahale yapabilen hızlı,pratik ve son derece güvenli bir araçtır.

 

 

 

 

 

 

 MERDİVENLİ ARAÇ: Bu araç 54 metrelik Bronto marka yangına müdahale aracıdır.Dahili hortum sistemi ile su ile müdahale yapabilen ve yüksekten kazazede tahliyesi yapabilen bir araçtır. 

 

 

 

 

 

 

 TAKIM SU TANKI : Bu araç 2017 yılında teşkilat hizmetine sunulmuş 5 ton su kapasiteli  takım sonunda gelen araçlarımızdandır.

 

 

 

 

 

 

 SU TANKERİ: Bu araç su ikmal aracı olarak kullanılmakta olup 16 ton su kapasitesi bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

TRAFİK KAZALARINA VE AFET MÜDAHALE ARACI: Bu araç trafik kazalarına müdahalede ve her türlü afet olayında kullanılmak üzere dizayn edilmiştir.

 

 

 

 

 

 

 HİZMET ARACI:Bu araç geri hizmette kullanılmakta olup, personel ve malzeme taşımakta görevlendirilmiştir.

 

 

 

 

 

 

SU ALTI VE SU ÜSTÜ ARAMA KURTARMA ARACI: Bu arac dalgıç ekibimiz hizmetinde olup olay yerine ekip ve personeli taşımaktadır.